Kafelerde  Sıva Görünümlü Duvar

Brütalist mimari akımından etkilenen dekorasyonlar ile günümüzde pek çok kafe sıva görünümlü duvar dekorasyonları ile hem bir yandan modaya uymuş olurken hem de diğer taraftan grinin huzur veren tonunun etkisini kullanarak müşterileri için mükemmel görünüme sahip dinlendirici ve huzur dolu ortamlar oluşturmaktadır.

kafe sıva gorunumlu beton duvar kaplama betonart uygulama,betonart ustası 05365060343

Beton duvar dekoru kullanılan kafeler ortamda bulunan diğer Bütün eşyalar için istenilen tüm renkleri ve tonları kullanarak brüt beton duvarlara uyumlu eğlenceli ortamlar oluşturmaktadır. Özellikle kayın, iroko, sadelik, merbau, meşe gibi ağaçlardan yapılmış sandalye ve masa gibi mobilyalar ortamın daha da ilgi çekici bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu gibi özellikleri sayesinde pek çok kafe sıva görünümlü duvar dekorasyonlarını tercih etmektedir.

restoran beton gorunumlu kaplama siva

Yeni Trend Sıva Görünümlü Duvar

Mekanlarını daha ilgi çeken ve yoğun olarak talep edilen bir yere dönüştürmek için kafe sahipleri dekorasyon ile ilgili tadilatlar yaparak mevcut ortamda değişikliğe gitmektedir. Bu tadilatlar sırasında en çok tercih edilen uygulama modern duvar dekorasyonları arasında yer alan ve en fazla ilgiyi çeken sıva görünümlü duvar uygulamalarıdır.

betonart duvar sıvası uygulama ve satış İstanbul.

Hem düşük maliyeti olması hem de son yılların modası olması sebebiyle tercih edilen uygulamalar doğal görünüm ve sakinleştirici bir ortam oluşturması sebebiyle birçok projede sıkça rastlanan bir hale gelmiştir. Uygun ve ideal renkler ile birleştirilen bu modern duvar dekorasyon çeşitleri üstün bir mimarinin sonucu her kesime hitap eden ve herkesin beğendiği bir ortam oluşmasını sağlamaktadır.

 

beton duvar dekorasyonu-betonart uygulama-beton görünümlü sıva

Sıva Görünümlü Duvar Dekorasyonları Nerelerde Kullanılır

Günümüzde iç ortamların yanı sıra nemli yapıya sahip mekanlarda ve dış cephe ve taban gibi alanlarda kolay bir şekilde uygulanarak kullanılmakta olan sıva görünümlü duvar dekorasyonları başta kafe ve restaurant olmak üzere pek çok ticari işletme ve iş yerinde kullanılmaktadır. Özellikle yiyecek ve içecek servis edilen yerlerde kötü kokuları içine çekerek hapsetmesi sebebiyle bu dekorasyon türleri tercih edilmektedir. Minimalist dekorasyon elde etmek istenen mekanlarda da bu dekorasyon türleri kullanılmaktadır.

beton efekt sıva tv duvarı

Sıva Görünümlü Duvarların Avantajları

Sıvası dökülen bütün alanlarda sıva görünümlü duvar dekorasyon uygulamaları kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Su ve nemden etkilenmeyen bu dekorasyon türü uygulanmış olduğu cephe kolay bir şekilde ve düşük maliyet ile montaj edilmektedir. Sıva görünümlü duvar uygulamalarının uygulandığı alanlar üzerinde vida delikleri dışında herhangi bir zarar görülmemektedir.

İnşaat kirliliği çıkarmadığı için çevreye zararsızdır. Herhangi bir yere uygulandığında yapı ve inşaat izle gerektirmemesi sebebiyle oldukça avantajlıdır. Hafif esnek bir yapıya sahip olması sebebiyle portatif stantlara kolay bir şekilde montajı yapılabilmektedir. Sıva görünümlü dış cephe duvar uygulaması  bu gibi avantajları sayesinde yoğun bir şekilde ilgi göstermeye devam etmektedir.

Eğer kendi evinizde veya iş yerinizde zevklerinize göre kişisel bir ortam yaratmak ve bunu yaparken eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Sunmuş olduğu bütün hizmetlerde uygulayıcı firma rolünde olan firmamız yaptığı bütün işleri kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu teknik ekipteki çalışanları sayesinde gerçekleştirmektedir. Bu sayede oluşabilecek olumsuzlukların en aza indirilmesi sağlanmaktadır.

Firmamız Hakkında

Ev ve ofislerin yanı sıra pek çok kafe sıva görünümlü duvar dekorasyonu için firmamıza başvurmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde yer alan firmamız herkesçe yaptığı başarılı işler tarafından bilinmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler hakkında merak ettikleriniz bilgiler hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız iletişim kanallarını üzerinden bizim ile irtibat kurarak sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden garantili ve güvenli bir şekilde faydalanabilirsiniz.