Beton Dokulu Duvar

Kentsel hayatımızdan en iyi şekilde ilham alan, yüzeyler oluşturmayı düşünen kişilerin tercihi olan beton paneller, brüt dokusu ile beraber malzemenin en el değmemiş estetiğini sizlere vaat etmektedir. Beton dokulu duvarlar natürel yüzey anlayışını ruhunda taşımaktadır.

Kentsel yaşamın en yoğun öğeleri arasında yer alan ve yalnızlıkla eşdeğer tanımlanmış olan beton duvarlarınız mekanınızın içerisinde yer alıyorken en değerli heykeliniz olmaktadır. Modern detaylar ile beraber sahip olduğunuz duvarlarınızda farklı bir görünüm olmasını istiyorsanız gerçek beton görünümünü duvarlarınıza getirmektedir.

Beton Uygulamaları

Firmamız beton görünümlü duvar ve beton efektli boya konusunda  sizlere buradan uygulama ve ürün tedarik etmektedir. Türkiye üzerinde hizmet vermeye devam eden firmamız, İstanbul içi yerinde keşif hizmeti sunmaya devam etmektedir.

İtalyan dekoratif boya – dekoratif boya atölyesi

Vizyon olarak müşteri odaklı olarak siz değerli müşterilerimize çözümler sunmayı sunan şirketimiz danışmanlıktan, endüstriyel ürünlerden iç dekorasyon alanlarına kadar pek çok konuda hizmet sunmaktadır. Müşteri portföyünde ulusal firmalardan son tüketicilere kadar farklı segmentler yer almaktadır. Beton dokulu dekoratif taş duvar tavan panelleri burada sizleri bekliyor. Gerçek beton dokulu olarak yer alan brüt beton paneller, eskitme nostalji görüntüsüne sahip doğallık ve gerçeklik içermektedir.

Mimaride Taş Etkisi

Mimaride taş ya da beton gibi ögeler eski zamanlarda sadece konstrüksiyon esnasında kullanılan iç yapı elemanları olarak yer alıyordu. Mağaza, atölye ya da galeri gibi konuları konstrüksiyonu açık şekilde bırakarak oluşturulan farklı tasarımlarda ev içerisinde kullanılmaya ve tamamlanmış olan mimariye paneller şeklinde uygulandı. Zaman ilerledikçe çok daha popüler olarak yer alan ve pek çok stilin en çok kullanılan ögesi olarak bilinen beton dekor uygulamaları konusunda üreticiler daha pratik yollar bir araya gelerek beton ve taş görünümlü duvar kağıtları da üretilmektedir. Bir yandan maliyeti düşüren, bir taraftan da kullanımını ve uygulamayı kolay duruma getiren, taş ve beton dekorları iç mimarinin yükselen değeri olarak yer aldı.

Panel Uygulamaları

Taş panel uygulaması ile beraber hazırlanan taş duvara sahip bu dekor modern uygulamaların özelliklerini taşıması ile beraber, pek çok farklı tasarımda objeyi ustalıkla barındırmaktadır. Orta çağ mimarisini andıran pencerenin taş duvar bölümleri ile uyumu ve aydınlatmanın alternatifli yapısı da dekorlara özgün bir şekilde tasarım olma niteliğini kazandırdı.

Bu dekorun pek çok özelliği yer almaktadır. Yatak, yer ve alt duvarlar üzerinde son derece kolay kullanılan taş duvar dekorasyonları günümüzde en çok tercih edilen dekorasyon öğeleri arasındadır. Ortaçağ mimarisini sizlerle bir araya getiren beton uygulamaları hem yaratıcı hem de son derece modern görünümlü olarak sizlerle bir araya getiriyor. Sıra dışı özelliğine rağmen odaların en dikkat çeken unsuru olarak yer alan dinamik taş adından söz ettiriyor. Uygulandığı her dekor üzerinde odak noktası olmayı başaran bir sistem olarak bulunan taş duvar uygulamaları bu İskandinav dekora sıcacık ve kırsal bir hava kazandırıyor. Başarılı tavan aydınlatması ile birlikte taş dekor başarılı şekilde vurgulanıyor.

Üç boyutlu ve geometrik olarak yer alan taş duvar, yapı olarak panel ya da kalıp uygulama şeklinde hazırlanmış gibi görünmektedir. Beyaz rengin bütün can alıcı özelliklerini taşımaya devam eden ve bunu doğru ışıklandırma yapılarak vurgulayan tasarımın her detayı iyi şekilde düşünülüyor. Aydınlatma ile uyumlu bir şekilde bulunan beton dokulu duvar uygulamaları tasarımın stil dengesini sıcak ortam ile birlikte modern ortam sentezinde bir araya getiriyor. Sizde evinizin havasını tamamen değiştirmek için beton duvar uygulamalarını kullanabilirsiniz.