Kafe Sıva Görünümlü Duvar

Kafe sıva görünümlü duvar, kafenizin otantik bir görünüme kavuşmasını sağlayarak sizlere değer katacaktır. Dekorasyon dünyasının en yeni ve en moda yeniliği ile kafeniz eşsiz bir görünüme sahip oluyor. Betonart uygulaması ile dekorasyonda modayı, işyerinizde yaşayacaksınız. Bu uygulama, dekorasyon sektörünün en moda uygulamasıdır.

Betonart Uygulaması Nedir?

Betonart uygulaması özel bir karışım olan sıva ve beton rengi maddenin mekânlarınızın duvarlarına uygulanması ile bir tasarım meydana getirilmesidir. Bu uygulama dekorasyon dünyasının yeni ve kullanım alanı gittikçe artan bir yöntemidir. Betonart uygulaması boyama benzeri biri işlem olmakla birlikte boyama değildir. Aynı şekilde mekânlarınız beton sıva tasarımlarına sahip olsa da bu uygulamada beton ya da sıva kullanılmaz. Tamamen yeni ve kendine özgü bir yöntemdir. Betonart uygulaması yeni ve özgün bir dekorasyon şekli olup sizler için daha az maliyetli olacak bir yöntemdir.

Nasıl Uygulanır?

Brüt beton sıva uygulaması kolay olmayan de uzmanlık gerektiren bir yöntemdir. Bunun için bilgi sahibi olmanız ve tecrübeli olmanız gerekir. Bu uygulamada kullanılan madde özel bir kova içerisinde sizlere sunulur. Daha sonra uygulanacak duvar pürüzsüzleştirilir. Üzerinde çukur, beton Kırıntısı, boya Kırıntısı veya diğer türlü pürüzlükler varsa gidilir. Aynı zamanda uygulanacak duvar nemli olmamalı ve kuru olmalıdır. Bu işlemlerden sonra duvar hazır hale getirilince, üzerine astar çekilir. Daha sonra kova içindeki temel madde karıştırılır. İyice karıştırıldıktan sonra asla çekilen bölüm üzerine hassasiyetle uygulanır. Uygulanan her alanın eşit miktarda madde ile kaplanması sağlanmalıdır. Eşit olarak dağıtıldıktan sonra beklenir. 1 gün bekledikten sonra duvarınız en yeni tasarımıyla hazır hale gelir. Ek olarak bekleme süresince duvarın herhangi bir sıvı ile teması olmamalıdır. Ayrıca uygulama sırasında kirlenmesini istemediğiniz yerleri bir naylon ile kapatmanız faydalı olacaktır.

Hangi Alanlarda Uygulanabilir?

Beton görünümlü duvar uygulaması her mekânda uygulanabilir. Dekore etmek istediğiniz her yerde kolaylıkla uygulanabilen ve her duvara uyumlu bir maddedir. Buna bağlı olarak salonunuzda, mutfağınızda, yatak odalarınızda, ofisinizde, kafenizde, restoranınızda, kuaförünüzde ve diğer yeniden eksiz bir dekorasyona yapmak istediğiniz her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece iç mekân duvarlarında değil dış mekân duvarlarında da rahatlıkla uygulanabilir. Fakat dış mekân uygulamalarında hazır hale gelinceye kadar sıvı temasından uzak tutulmalıdır.

Faydaları Nelerdir?

Bu uygulama ile dekorasyonunu yaptığınız mekânlara farklı bir yöntemle, moda bir görünüm kazandıracaksınız. Sıva ve beton renginin benzersiz git çekiciliği ile iç ve dış mekânlarınıza benzersiz bir doğallık katacaksınız. Ayrıca sıva ve beton renginin uyumu sayesinde her alanda dekoratif bir uyum sağlayacak ve uyguladığınız duvarların üzerinde dilediğiniz aksesuarı kullanabilecek veya üzerinde resimler çizebileceksiniz. Bu sayede evinizi, ofisinizi ya da diğer mekânları daha cazip bir maliyetle daha çekici bir dekorasyonla yenileyeceksiniz. Beton efektli boyalar ile ayrıca çeşitli tasarımlara ulaşabileceksiniz. Bu uygulama ile doğallığı ve farklılığı ortamınıza yansıtacaksınız.

Üzerinde Farklı Tasarımlar Yapılabilir Mi?

Beton sıva dekorasyonu tek bir çeşit dekorasyon uygulaması değildir. Dilediğiniz tarzda ve zevkinize uygun olan tasarımı mekânlarınıza taşıyabilir ve brüt beton sıva moda anlayışını mekânınız ile uyumlu bir şekilde uygulayabilirsiniz. Hem uygulamada farklı desenler ve tasarımlar yapılabilir hem sizde üzerinde çizimler, boyamalar, desenler veya resimler yapabilirsiniz. Bu yönüyle de sizlere tek tip tasarım olanağı sunmayacak sizlerin de dekorasyonda katkınız olacaktır. Betonart uygulaması ile tasarımda yeniliği hayatınıza katabilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Mekânlarınız bu uygulama ile daha çekici olacak ve evinizde oturduğunuzda ya da çalıştığınız da huzuru hissedeceksiniz. Çünkü rengi ile huzuru anlayacaksınız.Beton efektli dekoratif kaplama sıva.